Припої, флюси. Товари та послуги компанії "ТОВ "МЕТКОНБУД""
Menu
Your Cart

У зв'язку зі зміною цін на біржі, актуальні ціни уточнюйте у менеджера 

Припої, флюси

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)
   Для з'єднання різного типу деталей, проводів, кабелів, використовую певну суміш сплавів назву їй припій. Використовують припій для паяння матеріалів з температурою плавлення нижче, ніж у припою, що застосовується. Чинник, який багато що вирішує при зборі електро або радіоприладів.
   Припої, як і безліч металів, визначається атрибутом стану.
  • для паяння 
  • м'який
  • твердий    

   Характеристики 

   М'який припій для паяння міді, наприклад, плавиться при температурі до 300 градусів Цельсія. Яскраві представники даного сортаменту припій ПІС 40, ПІС 60, ПІС 90. Вже стало зрозуміло, що припій високотемпературний той, що плавиться з температурою понад 300 градусів. Тут ви можете зустріти таких представників без свинцю та м'яких сплавів у своєму складі.

   Застосування 

  Легкоплавкі припої знайшли своє основне місце у сфері радіотехніки. Купити ви можете їх за оптимальною ціною, а будуть служити у багатьох сферах.
  • ПОС 18 – олово, свинець, сурма 18, 80, 2 відсотки відповідно. Застосування не широке, лудіння металів, паяння низької міцності.
  • ПОС 30 - олово, свинець, сурма 30, 68, 2%. Для паяння міді, або припій для паяння мідних труб може також використовуватися. Спаяти латунь або пластини можна за допомогою ПОС 30 Температура плавки даного допоміжного елемента паяння до 250 градусів. половина олова у складі решта свинець з домішками сурми. Радіотехнічні роботи з при яких застосовується пайка ось для чого використовують ПІС 50. Температура до 230 градусів. Полістика 90 майже весь складається з олова, 10 відсотків свинцю, домішка сурми. Достатньо великий інтервал плавки даного матеріалу від 18 до 222 градусів. Застосувати припій для паяння ПОС 90 необхідно при лудженні деталей, які в майбутньому можуть бути позолочені та посріблені.
   У кваліфікації легкоплавких припоїв є ще кілька представників. ПІС 40, ПОС 60 затребуваний всього в індустрії радіотехніки. ПІС 60 може спаяти струмопровідні частини електротехнічних машин, які працюю при температурі не більше 160 градусів. ПІС 40 припій яким можна спаяти бандажі колекторів, якірні секції електричної машини.
  Легкоплавкі припої включають ще певні елементи таблиці Менделєєва. Для паяння ПОСК 50 із вмістом кадмію найкраще підходить для спаювання керамічних деталей, скла, пластику плакованих оловом, нікелем, сріблом.
   Більшість м'яких припоїв можуть міститися форми прутка, дроту, чушки.
   Для кожного виду робот ви можете купити припій ПІС 60 пруток, дріт, тільки треба знати де, як вам знадобиться.
   Сплав Вуда досить поширений у певних сферах життя людини, користується популярністю так, як і сплав Розе. Температурний режим у нього невеликий, плавиться він при температурі понад 75 градусів і до його складу входить більше двох елементів. Найцікавіше, що основа його це висмут там його половина від решти складу, олова всього 12,5%, кадмію також, у два рази більше свинцю, а саме 25%. Їм паяють, наприклад, протипожежні пристрої, виробляють ливарні моделі, заливають металографічні шліфи, згинають тонкостінні труби та інше.
   Сплав Розе м'який легкоплавкий припій, величина токсичності його менша ніж у сплаву Вуда, оскільки його склад не містить кадмію. Там є лише вісмут 50%, по 25% олова зі свинцем. Плавиться він за температури понад 100 градусів. Сфера його застосування теж досить велика, запобіжники електричні, паяння і лудіння ювелірних виробів, радіотехніка і лудіння друкованих плат, паяння срібних деталей. та О1ПЧ) відсотків олова. Застосовується так олово припій, так і в інших сферах життя людини. Олово може похвалитися низкою позитивних характеристик – корозиностійкість, низька температура плавлення, нетоксичність. Олово припій застосовується в машинобудуванні, запаювання радіотехнічних плат та інше.
   Тугоплавкі або тверді припої включаю до свого складу мідь, нікель, срібло, магній. У домашніх умовах їх вже звичайно не використовуєш, зате служать для паяння твердих металів на виробництві, таких як нержавіюча сталь, чавун.
   Крім легкоплавких і тугоплавких припоїв ще розрізняють мідно-фосфорні припої з флюсом, флюс припій для паяння алюмінію.

   Де купити припій?

Купити Ви зможете в будь-якому місті України, скориставшись доставкою з Києва транспортною компанією.ТОВ МЕТКОНБУД працює з ПДВ по всій країні. Регулярно робимо доставку і в маленькі міста в роздріб від 5 кг, наприклад - Мелітополь, Ужгород, Вінниця, Умань, Славута, Рівне, у нас є дріт з флюсом, прутки 8 мм, і чушка.
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити ваш досвід перегляду та функціональність нашого сайту. Політика конфіденційності.