Коло бронзове, виріб бронзового прокату виробляється з круглим перерізом та певним діаметром.
Характеристики прутка з бронзи
Метод виготовлення
- Тягнутий
- Горячедеформований
- Пресований
- Литий (виготовляється за допомогою відцентрового лиття)
Точність виготовлення
- Нормальна
- Підвищена
- Висока
Матеріал виготовлення
- Бронза з оловом та фосфором (регулює виробництво ГОСТ 10025-78)
- Безолов'яна бронза (ГОСТ 1628- 78)
Стани виробу
- М'який
- Напівтвердий
- Твердий
- Особливо твердий
Ціна на пруток бронзовий
В Україні купити коло з бронзи можливо кількох марок як олов'яних, так і безолов'яних. Вартість напівфабрикату залежить від легуючих елементів, які є у складі прутка. БрО5Ц5С5 або ОЦС 5-5-5 (ОЦС 555) вважається однією з найдешевших бронз, а виріб з додаванням берилію БрБ2< /b> одним із найдорожчих, популярний пруток БрАЖ9-4 знаходиться в середній ціні категорії.
Розміри кола
В Україні виготовляють у прутки від 20 до 150 мм (25мм, 30мм, 35мм, 40мм, 45мм, 50мм, 60мм, 70мм, 80мм, 90мм, 100мм, 10, 10 марки сплаву. З-за кордону завозять прутки малим діаметром 8, 10, 12, 16 мм.
Застосування прута з бронзи
Використання цього напівфабрикату повністю залежить від марки.
Як вже раніше згадувалося кола БрОЦС 555 та БрА9Ж4 одні з найпоширеніших марок в Україні, які найчастіше використовуються у важких індустріях для виробництва втулок, шестерень та інших деталей які дозволяють збільшити термін служби певного виробу.
До олов'яної бронзи належить пруток БрОФ з різним хімічним складом, це може бути БрОФ 10-1, БрОФ 6,15-0,5 , БрОФ 7-0,2, з нього, як і з БРАЖ, виробляють втулки на загартовані вали і також застосовують для різноманітних механізмів у промисловості.
До безолов'яних бронз відносять БрАЖМц 10-3-1,5 бронза в яку крім алюмінію і заліза додають марганець, що збільшує корозійну стійкість і зменшує руйнівність напівфабрикату. Пруток із такого сплаву застосовується в деталях кріогенної та хімічної техніки.
БрХ1 коло в якому використовується хром, що дозволяє прутку бути відмінним матеріалом для електродів, а також з нього виробляють деталі зварювальних машин.
Пруток БрКМц 3-1 завдяки кремнію та марганцю активно використовують у суднобудівній та хімічній сфері, тому що витримує високі температури та корозійностійкий.
Україна, на жаль, не виробляє коло БРБ з берилієвої бронзи, хоча він досить-таки затребуваний через свої відмінні властивості, його застосовують у медицині, точному приладобудуванні.
Купити коло
ТОВ МЕТКОНБУД пропонує вам на вибір багато марок типових розмірів (10, 50, 150 мм та інші) кіл. Можлива доставка в будь-яке місто України, наприклад, Київ, Чернігів, Дніпро, Суми, Житомир, Володимир-Волинський, Чернівці.